Jucaria e tare draguta, bebelusul meu o adora. Material de calitate, scoate un sunt discret si placut, o sa mai comand si alte modele.
Foarte frumoasă păpușa bebeluș, pozitivă și cu aspect natural. Îmi place mie foarte mult, bunica fiind :-) sper să o iubească si nepoțica mea pentru ca și-a dorit o astfel de păpușică-bebe.