Foarte frimoasa papusica!Pacat ca are ochii desenati si e un pic cam scumpa per ansamblu.
Bună ziua! Vă mulțumim pentru feedback. Dorim doar să precizăm că ochii păpușii nu sunt desenați, ci sunt ficși și inserați, cu aspect realist, așa cum se poate vedea și în fotografiile produsului. Ne pare rău că păpușa nu a corespuns pe deplin așteptărilor dumneavoastră.
Jucaria e tare draguta, bebelusul meu o adora. Material de calitate, scoate un sunt discret si placut, o sa mai comand si alte modele.
Foarte frumoasă păpușa bebeluș, pozitivă și cu aspect natural. Îmi place mie foarte mult, bunica fiind :-) sper să o iubească si nepoțica mea pentru ca și-a dorit o astfel de păpușică-bebe.